Geosintetice
Detalii
Gabioane și plase fixare stâncă
Detalii
Parapete si confecții metalice
Detalii
Stații de epurare
Detalii
Țeavă PVC
Detalii
Țeavă PEHD pt apă, corugată, dren și rezervoare / separatoare
Detalii
Lucrări
Detalii
Poduri și podețe metalice din tablă ondulată corugată
Detalii
Articole
Detalii

Sef santier

  • drumuri si poduri
  • constructii civile
  • instalatii sanitare si ingineria mediului

Candidatul ideal:

  • Absolvent al Universitatii Tehnice;
  • Cu sau fara experienta;
  • Disponibilitate la deplasare;
  • Bune cunostinte de Office, AutoCAD;
  • Persoana organizata, gandire analitica, abilitati bune de comunicare, deschis la invatare;
  • Permis de conducere categoria B;

Descrierea jobului:

  • Ccoordonarea activitatii echipei, managementul echipei;
  • Supervizarea activitatii la nivel de santier;
  • Intocmirea si verificarea situatiilor de santier;
  • Incadrarea in buget si perioada de timp alocata proiectului;
  • Va tine legatura cu constructorii in vederea efectuarii situatiilor de lucrari;
  • Va tine legatura cu subcontractorii;
  • Se va ocupa de achizitionarea uneltelor si a bunurilor pe care le gestioneaza;
  • Va avea la dispozitie masina de servici;
  • Intocmirea listelor cu cantitatile de lucrari executate si a situatiei de lucrari impreuna cu departamentul tehnic;
  • Lucrarile vor fi in zona Transilvaniei;

Descrierea companiei:

Suntem o echipa tanara, cu multe ambitii si plina de ideei.

Avem in derulare mai multe proiecte si ne dorim colegi profesionisti si plini de viata care sa completeze echipa noastra.

Profilul companiei:

Furnizori de produse si servicii in infrastructura rutiera si ingineria mediului.