Caută produsele care te interesează

Caută

Office Manager

Angajam Office Manager pentru biroul din Cluj-Napoca

Cerinte:

  • Absolvent studii tehnice, economice, sau de marketing
  • Experinta – nu este solicitata
  • Grila salarizare: 3500 – 5000 lei
  • Sa fie o persoana cu initiativa si organizata

Sarcini si responsabilitati:

  • Transmiterea de oferte catre clienti conform indicatiilor de management.
  • Gestionarea activitatii zilnice in stransa legatura cu departamentul de management.
  • Mentinerea trasabilitatii documentelor in interiorul companiei.
  • Transmiterea de notificari catre cllienti / furnizori.
  • Urmarirea respectarii procedurilor interne.
  • Imbunatirea proceselor interne pe departamente.

* Sprijin in intocmirea dosarului pt obtinerea ajutorului de chirie in limita a 900 lei/luna in primii 3 ani (pentru cei care se muta in Cluj-Napoca din alt judet, sau minim 40 km si au sub 29 ani, peste 45 de ani sau sunt proaspat absolventi)

Contact: 0765 078 996 / office@optgroup.ro

Trimite CV