Geosintetice
Detalii
Gabioane și plase fixare stâncă
Detalii
Parapete si confecții metalice
Detalii
Stații de epurare
Detalii
Țeavă PVC
Detalii
Țeavă PEHD pt apă, corugată, dren și rezervoare / separatoare
Detalii
Lucrări
Detalii
Poduri și podețe metalice din tablă ondulată corugată
Detalii
Articole
Detalii

Ingineri

  • proiectant drumuri si poduri
  • proiectant instalatii

Candidatul ideal:

  • Absolvent al Universitatii Tehnice
  • Cu sau fara experienta;
  • Bune cunostinte de Office, AutoCAD, programe de calcul structural;
  • Persoana organizata, gandire analitica, abilitati bune de comunicare, deschis la invatare si la nou;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Varsta: pana in 35 de ani, cautam o persoana tanara, dorinica sa invete si sa se perfectioneze;

Descrierea jobului:

  • Disponibilitate la deplasare periodica la sediul clientului in vederea sustinerii proiectului;
  • Intocmirea proiectelor de infrastructura drumuri si poduri/statii de epurare/canalizare, aductiuni de apa, pentru toate fazele de proiectare;
  • Stabilirea graficului de realizare a proiectului si insusirea responsabilitatilor pentru faza de proiectare;
  • Se va ocupa de proiectarea de drumuri si poduri/statii de epurare/canalizare apa;
  • Va beneficia de training in vederea specializarii;
  • Lucrarile vor fi in zona Transilvaniei;

Descrierea companiei:

Suntem o echipa tanara, cu multe ambitii si plina de ideei.

Avem in derulare mai multe proiecte si ne dorim colegi profesionisti si plini de viata care sa completeze echipa noastra.

Profilul companiei:

Furnizori de produse si servicii in infrastructura rutiera si ingineria mediului.