Geosintetice
Detalii
Gabioane și plase fixare stâncă
Detalii
Parapete si confecții metalice
Detalii
Stații de epurare
Detalii
Țeavă PVC
Detalii
Țeavă PEHD pt apă, corugată, dren și rezervoare / separatoare
Detalii
Lucrări
Detalii
Poduri și podețe metalice din tablă ondulată corugată
Detalii
Articole
Detalii

Agent de vanzari

Candidatul ideal:

  • Bune abilitati de comunicare;
  • Absolvent de studii superioare, profil tehnic – constituie avantaj
  • Carnet de conducere categoria B;
  • Bune abilitati de comunicare, prezentare, negociere, planificare si organizare;
  • Disponibilitate la deplasari;

Descrierea jobului:

  • Organizarea activitatii de vanzare, reprezentare si derulare a contractelor commerciale;
  • Cooperare proactiva si functionala cu reprezentantii celorlalte departamente in vederea atingerii obiectivelor stabilite la termen;
  • Analizarea evolutiei pietei si identificarea de noi oportunitati de vanzare a produselor;
  • Acordarea consultantei clientilor asupra caracteristicilor calitative si functionale ale produselor;
  • Zona afiliata: Timis, Arad, Caras-Severin si Hunedoara;
  • Tinuta business;

Beneficii:

  • Va beneficia de autoturism de serviciu, laptop si telefon;
  • Pachet salarial atractiv+bonusuri de performanta;
  • Acces la evenimente business;
  • Dezvoltarea unei cariere solide in vanzari;

Descrierea companiei:

Suntem o echipa tanara, cu multe ambitii si plina de ideei.

Avem in derulare mai multe proiecte si ne dorim colegi profesionisti si plini de viata care sa completeze echipa noastra.

Profilul companiei:

Furnizori de produse si servicii in infrastructura rutiera si ingineria mediului.